Prvi utorak u svetištu pred blagdan sv. Ante

Duhovna priprema za proslavu blagdana sv. Ante započela je obilježavanjem prvog utorka. Pobožnost sv. Anti započela je već u 17.00 sati a svetu misu u s početkom u 18.00 sati, u prepunoj crkvi slavio je vlč. Odilon Singbo, kapelan za studente na Hrvatskom katoličkom sveučilištu u Zagrebu. Uz njega su koncelebrirali fra Ivan Bradarić, rektor svetišta, fra Ivan Penava, župnik u župi sv. Petra Vidici te đakon vlč. Željko Nestić iz Zagreba.

IMG_3438 IMG_3439 IMG_3441 IMG_3448 IMG_3451 IMG_3456 IMG_3457 IMG_3461 IMG_3462 IMG_3466 IMG_3468 IMG_3474 IMG_3482 IMG_3488 IMG_3501

Klizi na vrh