Drugi dan hodočašća “Nikolinom Bosnom”

Hodočašće „Nikolinom Bosnom“ nastavljeno je posjetom Travniku i Nadbiskupskom sjemeništu „Petar Barbarić“ u Travniku. U kapelici sjemeništa slavili smo svetu misu, upoznali se s djelatnošću ove ustanove i nastavili put do Kraljeve sutjeske. „Ljepotica u zabiti“, kako nazivaju ovaj drevni samostan s kraja četrnaestoga stoljeća, izmamila je najplemenitije osjećaje i kod naših vjernika posjetitelja.

Popodnevni dio bio je rezerviran za posjet Sarajevu s detaljnim razgledavanjem prvostolne crkve i sarajevske katedrale. Posjetili smo i saborsku Crkvu Bogorodičina rođenja kao i crkvu sestara kćeri Božje ljubavi koje su nam održale predstavljanje svoje kongregacije kao i kratki prikaz života i mučeništva sestara. Šetnja Baščaršijom, Ferhadijom i ulicom do vijećnice zaokružila je naš posjet Sarajevu.

Boravakom i noćenjem u hotelu Grand zaključujemo naš drugi dan hodočašća.

IMG_6888 IMG_6892 IMG_6893 IMG_6896 IMG_6897 IMG_6903 IMG_6904 IMG_6906 IMG_6909 IMG_6912 IMG_6918 IMG_6925 IMG_6926 IMG_6927 IMG_6928 IMG_6932 IMG_6938 IMG_6941 IMG_6947 IMG_6948 IMG_6954 IMG_6956 IMG_6957 IMG_6958 IMG_6960 IMG_6963 IMG_6966 IMG_6967 IMG_6969 IMG_6970 IMG_6972 IMG_6973 IMG_6990 IMG_6991 IMG_6992 IMG_6995 IMG_7000 IMG_7001 IMG_7002 IMG_7003 IMG_7005

Klizi na vrh