Blagdan Gospe od Anđela – Porcijunkula

Veličanstvena proslava Porcijunkule tijekom cijeloga dana! Nebo se spustilo na zemlju! Komadić zemlje postao je nebom!

Na blagdan Gospe od Anđela svetu misu u 8 sati predslavio je fra Augustin Kordić. Vjernici su imali priliku slaviti sakrament pomirenja, pomiriti se s Bogom i izmoliti potpuni oprost.

Svečanu svetu misu u 20 predslavio je fra Josip Ivanović, gvardijan i rektor Svetišta, nakon koje je bila procesija sa svijećama.

HVALA SVIMA koji su pomogli u pripravi ovoga slavlja dobroga Boga u životu Presvete Bogorodice. Posebno hvala braći svećenicima, sestrama redovnicama; ministrantima, čitačima i pjevačima.

Foto: N.S.

Klizi na vrh