U nedjelju 18. rujna fra Augustin Kordić proslavio je svoj zlatni svećenički jubilej. U prepunoj crkvi, okružen mnoštvom rodbine i prijatelja, svečar je radosno pjevao misne obrasce i ostale dijelove svete mise kao da mu je prva sveta misa. U suslavlju su bili svećenici iz cijele provincije te nekoliko svećenika iz dekanata. Zlatomisnik je sve pozdravio, a zatim u svome obraćanju i svakome zahvalio.
Ovdje možete pročitati životni, redovnički i svećenički put fra Augustina (link).





































