Petnaestak djece iz Centra za rehabilitaciju i odgoj djece Zlatni cekin iz Slavonskog Broda predvođena svojim pratiteljima i odgojiteljima posjetili su Svetište sv. Nikole Tavilića i Muzej sv. Frane. Goste je u crkvi primio rektor svetišta fra Ivan Bradarić koji ih je pozdravio i upoznao ih sa svecima koji se osobito štuju u ovoj crkvi. Djeca su potom zapalila svijeće kod sv. Nikole Tavilića – po jednu za svako dijete te su se kratko pomolila. Nakon razgledavanja Muzeja, za djecu i odgojitelje domaćini su priredili malu okrepu. U ime Centra Zlatni cekin domaćinima se zahvalio fra Ilija Jerković, ravnatelj Centra.
















