Počeli utorci sv. Ante

Prvi u nizu trinaest utoraka pred blagdan sv. Ante predslavio je fra Josip Blažević, provincijal hrvatskih konventualnih franjevaca. Vjernici su se na pobožnost sv. Anti okupili u crkvi već od 17 sati molitvom svete krunice i večernje molitve iz novouređenih knjižica za molitvu koje je objavilo Svetište.

Slijedeći utorak, 22. ožujka, misno slavlje predslavit će vlč. Dragutin Goričanec, povjerenik za pastoral osoba s posebnim potrebama Zagrebačke nadbiskupije.

IMG_3030

IMG_3034

IMG_3036

IMG_3042

Klizi na vrh