Pedesetak hodočasnika iz Šibenika i okolice hodočastilo je u subotu 12. ožujka u Padovu. Najprije su posjetili grob sv. Leopolda Mandića, a potom i nezaobilaznu padovansku točku baziliku i grob sv. Ante Padovanskoga gdje su slavili svetu misu u zajedništvu s hodočasnicima iz Zagreba i Pule. Hodočašće su upotpunili posjetom još nekoliko mjesta i sadržaja koja su povezana uz život sv. Ante.
Ovo hodočašće je bilo neposredna priprava za skorašnji početak pobožnosti “13 utoraka”.



Fotografije: Ivo Kronja
