Dvadesetdevete nedjelje kroz godinu gledatelji Hrvatske televizije imali su prigodu pratiti prijenos svete mise iz našega Svetišta. Svetu misu predslavio je fra Ivan Bradarić, gvardijan i rektor Svetišta u suslavlju s ostalom subraćom. Pjevao je zbor “Kolo” iz Šibenika.
