Samoborci u Šibeniku

Grupa vjernika iz Samobora hodočastila je u nedjelju 22. travnja u naše Svetište. Hodočasnici su najprije sudjelovali u redovnom terminu svete mise u 10.30 sati, koju je predvodio rektor Svetišta fra Ivan Bradarić. U koncelebraciji je bio fra Marin Grubišić, voditelj hodočasnika. Zgodna je koincidencija da upravo na nedjelju Dobroga Pastira u grupi bilo i sedam pripravnika za franjevaštvo. Nakon svete mise fra Ivan je hodočasnike upoznao sa Svetištem i samostanom, a potom im je fra Augustin Kordić pokazao Muzej sv. Frane i galeriju s izložbom “Put sandala”.

Klizi na vrh