Slavljem svetih misa u 08.00, 10.30 i 19.00 sati svečano je proslavljen blagdan Uskrsa diljem Hrvatske i svijeta, a tako i u našem Svetištu. Vjernici su se u velikom broju odazvali i na čestitanje Uskrsa fratrima u samostanskoj dvorani iza svake svete mise.

