Gradski komorni orkestar Šibenik održao je zapažen ljetni koncert u crkvi sv. Frane. U srijedu, 25. lipnja, na Dan državnosti s početkom u 21 sat, djela Sorkočevića, Sibeliusa, Šostakovića, Vivaldija i Mascagnija izvodili su članovi orkestra i mlade šibenske solistice Lana Plančić i Jelena Žaja na violini, pod dirigentskom palicom profesora Ive Lise.





