Uoči svetkovine Svih svetih i Spomena svih vjernih pokojnika te svih pokojnih članova franjevačkih redova, redovnici samostana sv. Frane u Šibeniku posjetili su groblje sv. Ane u Šibeniku gdje su molili odrješenje za pokojne fratre i sve vjerne mrtve. Najprije su kod grobnice gdje su pokopani fratri samostana sv. Frane položili cvijeće i zapalili svijeće. Potom su pročitali imena svih pokojnih fratara šibenskoga samostana unazad 200 godina, a zatim su molili za pokoj njihovih duša.

