Ovogodišnja proslava blagdana sv. Nikole Tavilića, nakon devetnice, subotnje proslave svečevog blagdana te brojnih drugih događaja, kao što su otvorenje novog postava Muzeja sv. Frane te predstavljanja CD-a “Šibenik pjeva svome svecu, završila je u nedjelju 15. studenoga svetom misom zahvalnicom koji je predvodio fra Ivan Bradarić, rektor svetišta.
Nakon mise održan je glazbeni program “Bogu i domovini“ svetištu i hodočasnicima na dar u prepunoj crkvi. U glazbenom programu sudjelovali su: zbor Novo svitanje, zbor Zbor Kolbe, Ivan Mikulić, Stjepan Lah i Igor Drvenkar, a program je vodila Lejdi Oreb.

