Ministranti Dubrovačke biskupije pohodili Svetište

Ministranti Dubrovačke biskupije predvođeni biskupom Matom Uzinićem posjetili su u subotu 4. studenoga naše Svetište. Vesela ekipa je boravila u šibenskom kraju, razgledavala prirodne ljepote, a zatim su u šibenskoj katedrali slavili svetu misu. Nakon toga posjetili su Svetište sv. Nikole Tavilića.

Klizi na vrh