Fratri u (samo)izolaciji

Dragi vjernici,

FRATRI OVOGA SAMOSTANA SU U (SAMO)IZOLACIJI.

Zbog epidemioloških razloga do 14. prosinca neće biti u mogućnosti poslužiti vas u vašim duhovnim potrebama.

Svete mise će u našoj crkvi sv. Frane služiti drugi svećenici i to samo navečer u 18.00 sati.

Hvala vam na razumijevanju i za vaše molitve!

Klizi na vrh