JUBILEJ NADE: Otvorena Jubilejska godina u Šibenskoj biskupiji

Jubilarnu godinu u Šibenskoj biskupiji 29. prosinca, na nedjelju Svete Obitelji, otvorio je šibenski biskup Tomislav Rogić. Jubilej je otvoren u katedrali svetog Jakova.Svečanost otvaranja započela je molitvom u Nacionalnom svetištu svetog Nikole Tavelića – šibenskoj crkvi sv. Frane , nakon čega je uslijedila simbolična procesija u kojoj je nošeno čuveno katedralno rasplelo Jurja Petrovića...

Klizi na vrh