Božićni prijem u samostanu

Božićni prijem za brojne dobrotvore, prijatelje i suradnike te podupiratelje samostana sv. Frane i Svetišta sv. Nikole Tavilića, održan je 29. prosinca u samostanskoj dvorani. Sudionike ovoga skupa pozdravio je i izrekao zahvalu gvardijana fra Ivana Bradarića koji je nazočne podsjetio na važnije događaje tijekom protekle godine. Govoreći o duhovnim, kulturnim i materijalnim postignućima tijekom 2015. godine, fra Ivan je posebno istaknuo važnost ljudi: “Ono posebno čemu smo Bogu zahvalni tijekom protekle godine jesu ljudi. Ljudi i dobri odnosi. Upoznali smo vas, dragi prijatelji, i još puno dobrih ljudi željnih da nam pruže ruku prijateljstva i podrške. Hvala vam što ste u nama prepoznali osobe od povjerenja i dobre suradnje“.

Vokalni kvartet “A vista” izveo je nekoliko božićnih pjesama, a za sve sudionike bio je priređen ukusni domjenak.

IMG_1653 IMG_1659 IMG_1661 IMG_1664

Klizi na vrh