Božićni prijem u samostanu

Dobrotvori i prijatelji samostana koji su tijekom prošle godine osobito pridonijeli za dobro i potrebe samostana odazvali su se pozivu fratara na Božićni prijem. Gvardijan samostana fra Ivan Bradarić sve je nazočne pozdravio, a zatim se prisjetio protekle godine koja je obilježena nastojanjem samostanske zajednice da duhovno organiziraju samostan i crkvu. U glazbenom dijelu nastupile su Tea Slavica i Tina Banovac. Gosti su se počastili ukusnom zakuskom.

img_2375
img_2371
img_2364
img_2358
img_2356
img_2342

Klizi na vrh