Slavljem večernje svete mise uz zahvalu Bogu za sva primljena dobročinstva u proteklom razdoblju ispraćena je 2018. godina. Vjernici su se ponovo okupili u crkvi u 23.30 na misi bdjenja za doček nove godine. Unatoč glasnom slavlju i buci koja je dopirala izvana vjernici su sabrano pjevali i molili za blagoslov u novoj godini. Nakon slavlja svi su bili pozvani u samostansku dvoranu na čestitanje i okrepu.

