Devetnica uoči blagdana Bezgrešnog začeća Blažene Djevice Marije završena je prigodnim duhovnim programom. Bdjenje nazvano “Desetica za Mariju” okupilo je pjevače, zborove i soliste koji redovito ili povremeno pjesmom animiraju liturgiju.
Nakon uvodnog čina i pjevanog Očenaša uslijedilo je pjevanje deset Zdravomarija – deset različitih melodija. Mogli smo tako čuti uvijek prepoznatljive: Schuberta, Caccinija, Gounoda, ali i domaće autore poput Muhvića te druge autore ove najpoznatije marijanske molitve.
Obred je predvodio fra Ivan Bradarić, duhovni asistent Vojske Bezgrešne, a moderator bdjenja bila je Lejdi Oreb. Nakon bdjenja članovi Vojske Bezgrešne su priredili mali domjenak i druženje.

