U tijeku je hodočašće vjernika Šibenske biskupije u Svetu Zemlju, a sedmog dana, 18. ožujka, hodočasnici su u Jeruzalemu, u samostanskoj crkvi svetog Spasitelja na Sionu, gdje je sjedište Kustodije Svete Zemlje, slavili svetu misu koju je predvodio šibenski biskup Tomislav Rogić, a koja je bila u znaku svetog Nikole Tavelića.
Prigodnu homiliju održao je rektor Nacionalnog svetišta svetog Nikole Tavelića i gvardijan samostana svetog Frane u Šibeniku fra Ivan Bradarić. Ovo hodočašće organizirano je kao zahvalno hodočašće za dar našeg prvog kanoniziranog svetca Nikole Tavelića, kazao je fra Ivan Bradarić. Nikola Tavelić pokazao je kako se ljubi Gospodina i kako se ispunja zapovijed ljubavi. Ljubiti do karaja kao i Isus. Nikola želi spasenje. Nikola nije umro nego je darovao svoj život za bližnjega, poručio je rektor Bradarić. (Šibenska biskupija)

