Sedamdesetak članova franjevačke mladeži (Frama) koji su u Šibeniku na seminaru za voditelje formacije i odgovorne u bratstvima posjetilo je u četvrtak 30. kolovoza naše Svetište. Ovdje su slavili svetu misu zajedno s fratrima samostana svetoga Frane, posjetili su Muzej sv. Frane i galeriju i zadržali se u druženju s fratrima.

