Hodočasnici iz zagrebačke župe Gospe Lurdske posjetili Svetište

Grupa vjernika iz zagrebačke župe Gospe Lurdske pod vodstvom župnika fra Nikice Ajdučića pohodila je u subotu 24. ožujka naše Svetište. Hodočasnike je primio rektor Svetišta fra Ivan Bradarić koji ih je uveo u bogatu povijest franjevačke prisutnosti u Šibeniku, govorio im je o Svetištu i o sv. Nikoli Taveliću. Nakon slavlja svete mise rektor je hodočasnike primio u samostanskoj dvorani, a potom su razgledali Muzej sv. Frane i izložbu “Put sandala”.

Klizi na vrh