Glazbom do Božića

Tradicionalni predbožićni koncert klasične i duhovne glazbe u crkvi sv. Frane uz nastup Komornog orkestra Šibenik i Zbora glazbene škole Ivan Lukačić, održan je u petak 22. prosinca navečer. Djela Vivaldija, Handela, Lukačića i drugih skladatelja pod ravnanjem prof. Marice Berić i prof. Jure Celića, ispunila su crkvu sv. Frane kao i mnogobrojna publika koja je sve to nagradila bogatim pljeskom.

Fotografije: Željko Petreš

Klizi na vrh