“Put sandala” nastavlja put po Zagrebu

Nakon trodnevnog gostovanja na zagrebačkoj Šalati u sklopu održavanja Teološko-pastoralnog tjedna i svečanog otvorenja za grad Zagreb, izložba “Put sandala” (o životu sv. Nikole Tavilića) udomljena je na zagrebačkom Svetom Duhu, pri samostanu franjevaca konventualaca. Izložbu je moguće vidjeti svaki dan od 7.00 do 12.00 sati i od 17.00 do 20.00 sati, sve do 12. veljače.

IMG_2785 IMG-20170130-WA0000 IMG-20170130-WA0002 IMG-20170130-WA0003 IMG-20170130-WA0009 IMG-20170130-WA0011

Klizi na vrh