Slavljem trinaestoga utorka u crkvi sv. Frane završen je niz od trinaest utoraka pred blagdan sv. Ante Padovanskoga. Svetu misu je predslavio fra Ante Vučković iz Splita. U koncelebraciji su bili: gvardijan i rektor svetišta fra Ivan Bradarić gvardijan te gvardijan samostana Svetoga Duha iz Zagreba fra Tomislav Glavnik. Uz njih su sa svojim vjernicima bili i župnici dviju šibenskih župa Crnica i Vidici: don Oleg Petrović i fra Ivan Penava.

