U srijedu 23. prosinca održan je koncert s bogatim programom na temu Božića. Nastupili su Gradski komorni orkestar Šibenik i zbor Glazbene škole Ivana Lukačića. Izvodili su djela Griega, Metza, Motzarta, Hendla i Straussa, U programu su bile i neke modernije teme kao i obvezni program hrvatskih božićnih pjesama.
Prepuna crkva i dugi pljesak nagrada je za trud i ljubav koju su izvođači ugradili u pripremu i izvedbu programa.

